#1 2010-10-21 22:01:40

Du Wrangr Gata

Krwiożerczy Pogromca Klawiatury

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 271
Punktów :   
Rasa: Nocny elf

Oficjalne 'żegnam'.

Ekhmm. Tak więc.
Przepraszam, ze daję to akurat do tego działu, ale moje przerośnięte ego myśli, że w pewnym momencie byłam z ER na tyle zżyta, że zapamiętać mnie warto. Sprostujcie, jeśli się mylę.
Raaaaaaaany, minął prawie rok, odkąd ostatnio się logowałam… Przykro, że coś się urwało, ale urwało się na tyle długo, że ja ze swojej strony nie wiem, czy umiałabym to naprawić. Ba. Jestem PEWNA, że nie. Ekipa się poszerzyła o kilka osób, jak widzę, więc mojej straty nie odczujecie – nie odczuliście (?).
Ale, nie obrażając nikogo, mam dziwne wrażenie, że już nie jest tak, jak kiedyś – czyt. Na poprzednim forum.
Chciałam oficjalnie napisać, że jeśli o mnie chodzi, to definitywnie kończę z ER.
Przepraszam.
Tak jakoś wyszło. Nie przez Was. Przeze mnie. Bo w którymś momencie olałam, i za bardzo scykorzona, żeby wrócić. Inaczej – wrócić, kiedy jeszcze będę mogła. I proszę, moi wyimaginowani czytelnicy, bo wątpię, żeby ktoś to przeczytał, o nie pieprzenie pierdół, że mogę wrócić. Nie mogę. Bo ja do takiego wniosku doszłam.
A dlaczego? – nasuwa się pytanie. A odpowiedź brzmi : bo coś pękło. Za długa przerwa. Na tyle, ze nie wątpię, iż zdążyliście o mnie dawno zapomnieć.
I na tyle długa, że zdążyło we mnie ostygnąć specyficznego rodzaju pozytywne uczucie, jakim darzyłam ten skrawek Wielkiej Sieci.
Gdyby jednak jakaś łaskawa duszyczka chciała się ze mną skontaktować – zmieniłam e-mail. maarmolada@vp.pl . Ewentualnie, może ktoś kojarzy Kroniki Fallathanu (www.gildwars.pl) …? Wątpię. Ale tak czy inaczej – tam pod imieniem Veeresia, pod ID 139, jestem aktywna i z poślizgiem dwóch-trzech dni można się ze mną skjontakcić.
Dobra, bo zaraz się rozpiszę na pięć stron. Podsumowując : Składam oficjalną rezygnację z bycia częścią ER. Nie usuwam konta, bo to dla mnie samej jakaś pamiątka. Ale nie jestem już częścią Was.
I’m so sorry.
Nigdy Was nie zapomnę ;*.




http://img217.imageshack.us/img217/6828/beznazwy1ua.jpg

Zapomniałem nakręcić czas
I zapomniałem rozpocząć nowy dzień
W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś

A może ja jestem opowieść...
Zmęczonych ust
Znudziłem się Bogu
W połowie...

Nie ma już nic
Nie ma już nic
Nie ma już nic po tamtej stronie
Nie ma już nic
Nie ma już nic
Nie ma już nic za ściana powiek

Nie potrafię dokończyć spraw
Nie potrafię wypełnić własnych snów
Jutro zginie ostatni ślad
Zapomnicie że byłem tu...



A może ja jestem opowieść...
Zmęczonych ust
Znudziłem się Bogu
W połowie...

Nie ma już nic
Nie ma już nic
Nie ma już nic po tamtej stronie
Nie ma już nic
Nie ma już nic
Nie ma już nic za ściana powiek

Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
Rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach...
Jeszce raz, przecież sposób znam
Tylko nie mam już siły
Tylko nie wiem jak...

Nie ma już nic...

COMA - Piosenka pisana nocą



http://img839.imageshack.us/img839/526/njkdlbhjdf.jpg






Gata.

Ostatnio edytowany przez Du Wrangr Gata (2010-10-21 22:16:23)


http://www.masterminds.pl/files_art/25-11-2008/smierc.jpg
"W życiu wszystko jest takie niepewne...
...A my boimy się jedynej rzeczy, która jest pewna."

Offline

 

#2 2010-10-22 20:20:13

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Szkoda kochana Faktycznie to już nie to samo ER ale nie martw się. Zapamiętamy Ciebie Byłaś tutaj długi czas a cóż... wszystko sie kiedyś kończy. Forum zaczęło upadać jak wcześniej zauważyłam a szkoda panowała tutaj wspaniała atmosfera.
Mam nadzieje, że zajrzysz tutaj. Chociażby by powspominać (co? nie mam pojęcia xD).
Zatem mam nadzieje, że do napisania.

Offline

 

#3 2010-10-22 21:54:02

Du Wrangr Gata

Krwiożerczy Pogromca Klawiatury

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 271
Punktów :   
Rasa: Nocny elf

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Amber! Jak zwykle mnie ktoś musi wciągnąć jak już definitywnie stwierdzę ze 'do widzeniea'... Wrr... ^^
Też mi szkoda ale co zrobię. Nic. Pupa.
A'propos wspominania. Wiecie, dlaczego ja już nie chcę? Bo coś musi być nie tak. Musi - nie było mnie tu rok. A dalej jestem jedną z osób, które mają najwięcej postów. Coś jest nie tak... Pamiętacie może - Amber, Aine, All i nieobecna (;<) Aiv - te rozmowy, kiedy się ścigałyśmy, żeby zdarzyć odpowiedzieć...? Kiedy dziennie się nabijało po 200 postów...? W czterech tematach, nie na tak rozbudowanym forum, ale to było takie... fajne. Bo ja to pamiętam. I tego mi brakuje. I dla czegoś takiego bym wróciła z dziką radością. Ale tego już nie ma. Nie zauważyłyście, ze w ogóle, od powstanie tego forum, przeniesienia się tu z tamtego, coś od razu zaczynało się zatrzymywać...?
A i jest sporo rzeczy do wspominania... maczuga...? Kto pamięta maczugę...?
http://img16.imageshack.us/img16/8128/shinj.jpg
^^
No i bardzo dobrze. Mało być papa, a jak zwykle znowu będzie kombek... kocham moją konsekwencję w działaniu.



Aaaaaa, żeby nie było. Kombek TUTAJ. Nie kombek w ogóle, bo już jest oficjalna decyzja - o, a powyżej nawet mój wywód na temat klimatu na forum - i gites majones.

Ostatnio edytowany przez Du Wrangr Gata (2010-10-22 21:55:17)


http://www.masterminds.pl/files_art/25-11-2008/smierc.jpg
"W życiu wszystko jest takie niepewne...
...A my boimy się jedynej rzeczy, która jest pewna."

Offline

 

#4 2010-10-23 17:37:50

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Faktycznie zmieniło sie tu niesamowicie
Od pół roku wymarło forum i szczerze wątpie aby wróciło do normalnego stanu Kiedy było nas tak sporo, że nie nadążaliśmy z odpisywaniem... ehh.... było minęło, trzeba żyć dalej. Ale szkoda Gata, że opuszczasz. Może szło by coś tu naprawić... jeszcze?

Offline

 

#5 2010-10-23 19:36:50

Du Wrangr Gata

Krwiożerczy Pogromca Klawiatury

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 271
Punktów :   
Rasa: Nocny elf

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Amber, Amber...Co naprawić...? Inaczej - jak? Naprawić to, że doszło więcej osób i stało się to takie mniej 'nasze'? No co zrobisz - wywalisz wszystkich oprócz siebie, mnie, Aine, All, Shena...? To by było nie w porządku. Pfuu, nie w porządku jest, że ja tak piszę. Drodzy wszyscy, którzy doszli już po moim olaniu sprawy, jeśli to czytacie - wielkie sorry, ale nie wiecie, jak było wcześniej. Ja wiem, trzy... pięć... dziesięć razy fajniej...?
I, Amber, nawet nie masz pojęcia, jak bardzo chciałabym, żeby było tak jak kiedyś. Ja nie odpuszczam - ja godzę się z faktem, że nie ma już tego, do czego byłam tak bardzo przywiązana. I że nie będzie. Bo to jest niewykonalne.
Dobra. Można spróbować jakoś to wszystko 'naprawić'. I jestem bardzo chętna na taki układ, poje jednym, jedynym warunkiem. Powiedz mi - JAK?


http://www.masterminds.pl/files_art/25-11-2008/smierc.jpg
"W życiu wszystko jest takie niepewne...
...A my boimy się jedynej rzeczy, która jest pewna."

Offline

 

#6 2010-10-23 20:12:16

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

O wyrzucaniu nie ma mowy Zawsze przecież chcieliśmy aby więcej osób sie angażowało. Wiem, że bedzie to trudne. Może i nawet się nam nie uda. Shen odszedł z jakieś pół roku temu. Nowi się nie angażują. All też dawno nie widziałam.
Razem z tymi nowymi próbowaliśmy na nowo stworzyć blog. Coś sie stało, że został usunięty. Niestety za szybko się poddaliśmy. Cóż... nie łatwo bedzie zebrać starą ekipę ale musimy chyba coś zrobić aby forum do końca sie nie rozpadło, czyż nie? Teraz jesteśmy we dwie Moze uda nam sie złapać Aine na jej blogu a nawet parę osób tych nowych. Razem z pewnoscia coś wymyślmy.
Zapewne nic nie bedzie jak dawniej. To minęło i moze nie wróci ale powinniśmy być dobrej myśli Jak nam sie nie uda to znaczy, ze nie było dane nam przetrwać ale bez walki chyba się nie poddamy, co?

Kurcze ale ze mnie optymistka (bynajmniej coś tu ruszyło ) a to stare forum jeszcze istnieje stare forum ER ale i tak miło, że jesteś :]

Offline

 

#7 2010-10-23 22:08:44

Du Wrangr Gata

Krwiożerczy Pogromca Klawiatury

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 271
Punktów :   
Rasa: Nocny elf

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Wiem, ze nie ma mowy, ale sorry. Brak Shena i praktycznie brak All - no wyobrażasz to sobie jakoś...? Bo ja nie do końca...
Wiesz co... chyba mam pewien plan.
Mianowicie:
Zostawiamy jak jest. Ja pieprzę, zakładam konto na forum jeszcze raz, dodaje nową postać etc. A postać Gaty zostaje wymazana. Konto zostaje,  będzie używane, ale tutaj. I próbujemy jeszcze raz, z tym że ja - z czystym kontem. Co Ty na to...?
Zrobiłaś mi małą motywejszyn do wzięcia się w kupę. Ale jak już postanowiłam, to postanowiłam - Gata się skończyła. Ewentualnie zaczyna się od zera nowe istnienie. Bo ja tak muszę. I o.
Jesztesz za?  Bo jak tak i wszyszko jest gites majones, to chyba się normalnie wezmę do kupy...


http://www.masterminds.pl/files_art/25-11-2008/smierc.jpg
"W życiu wszystko jest takie niepewne...
...A my boimy się jedynej rzeczy, która jest pewna."

Offline

 

#8 2010-10-24 17:44:58

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Jeśli to w jakiś sposób ci to pomoże? Owszem Ale faktycznie bez tej dwójki nie ma tego starego ER. Teraz musimy zebrać reszte członków.  Wypadało by coś z tym zrobić bo takie pustki to niczym w nawiedzonym domu
A i  mam małą prosbe abyśmy w Kronikach zrobili osobny temat dla tych którzy odeszli Mam nadzieje, że ich karty jakoś przetrwały

Offline

 

#9 2010-10-24 18:07:14

Du Wrangr Gata

Krwiożerczy Pogromca Klawiatury

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 271
Punktów :   
Rasa: Nocny elf

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Dobra. Aaaaaaaa, gópi gópku! Mam motywejszyn i będę teraz robić akcję 'renowacja ER'.
Konto sobie założę od nowa, bo d Gaty jako postaci sie jakoś zraziłam, nie wiem czemu, a i przez ten czas się troszku zmieniłam, i jakoś do mnie toto nie pasuje.
Dobra. Z tematem coś zrobię.
Lets gou.


http://www.masterminds.pl/files_art/25-11-2008/smierc.jpg
"W życiu wszystko jest takie niepewne...
...A my boimy się jedynej rzeczy, która jest pewna."

Offline

 

#10 2010-10-24 18:47:31

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Super Jest na dwie ale jeszcze kogos zwerbujemy

Offline

 

#11 2010-10-24 19:08:11

Veeresea

Nowicjusz

Call me!
Skąd: Oj. Za daleko.
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 19
Punktów :   
Rasa: Człowiek

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Nowe konto - jest
Jeszcze skombinić ten temat, ale to potem, teraz mi się nie chce, no i do nowej postaci kartę napisać ^^.


Człowiek człowiekowi wilkiem...
http://www.gildwars.pl/pliki/610/image/Riders.gif?KeepThis=true&TB_iframe=true&height=430&width=700
...a zombie zombie zombie ^^
Green Day - Cigarettes And Valentines , raahhwrh *,* .

Offline

 

#12 2010-10-24 19:46:57

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Teraz trzeba sie przyzwyczaić
a wątkiem można zająć się w każdej chwili on raczej nie ucieknie ale nie pamietam karty postaci Shena bo usunął konto

Offline

 

#13 2010-10-25 14:10:21

Veeresea

Nowicjusz

Call me!
Skąd: Oj. Za daleko.
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 19
Punktów :   
Rasa: Człowiek

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Nie dobrzu... Ale zostały jeszcze te karty co je All robiła.


Człowiek człowiekowi wilkiem...
http://www.gildwars.pl/pliki/610/image/Riders.gif?KeepThis=true&TB_iframe=true&height=430&width=700
...a zombie zombie zombie ^^
Green Day - Cigarettes And Valentines , raahhwrh *,* .

Offline

 

#14 2010-10-25 18:50:59

 Amber

Junior Moderator

11732578
Skąd: Inna Planeta xD
Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 1197
Punktów :   
Rasa: Człowiek
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

faktycznie, zapomniałam o nich. No to te wykorzystamy

Offline

 

#15 2010-10-25 22:04:34

 Aine

Pan i Władca

Skąd: z Wielkopolski
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 877
Punktów :   
Rasa: śnieżny elf
WWW

Re: Oficjalne 'żegnam'.

Chwilowo nie mam słów... Powiem tylko... Jestem z Was dumna, kochane Sama też ruszę dupsko, nie wiedzieć czemu ten komentarz bardzo mnie zmotywował Tylko, Amber, dlaczego napisałaś go w spamowniku? Powinnaś napisać na głównej stronie bloga, i to jeszcze Caps Lockiem ;p


And one day we will find a way towards this distant golden age
The cries of war will sound the day
We stand before the dawn of a new world

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.banino-forum.pun.pl www.wol.pun.pl www.plaboy.pun.pl www.smoczahorda.pun.pl www.naruciak1.pun.pl